dzieci.eu

wersja beta

Prosimy o propozycje i uwagi odnośnie serwisu

Przyłącz się Logowanie

Regulamin

Postanowienia ogólne

Właścicielem serwisu dzieci.eu jest firma Webserwis z siedzibą w Mikołowie ul. Paprotek 67.
Serwis umożliwia założenie swojego profilu w którym użytkownik może publikować zdjęcie, filmy, oraz treści tekstowe.

Zasady korzystania z Serwisu

Aby móc korzystać z serwisu należy mieć ukończone 18 lat, lub posiadać zgodę na korzystanie z serwisu od rodziców/prawnych opiekunów.
W serwisie można publikować jedynie materiały zgodne z obowiązującym prawem, w tym zgodnie z prawem autorskim.

Zabronione jest umieszczanie materiałów chronionych przez Polskie i międzynarodowe prawo autorskie, oraz innych materiałów których dystrybucji zabrania prawo w tym: obraźliwych, naruszających dobre imię osób trzecich, oraz materiałów pornograficznych.
Ze względu na charakter serwisu, zabronione jest również zamieszczanie jakichkolwiek materiałów erotycznych. Konta użytkowników zamieszczający takie treści będą usuwane!

Korzystanie z danych podanych przez użytkowników jest dozwolone tylko w celach w jakich zostały one podane. Wykorzystanie ich w jakikolwiek inny sposób, w szczególności ich przetwarzanie, lub upowszechnianie w innych serwisach/mediach jest zabronione.
Administracja Serwisu zastrzega sobie możliwość usunięcia wszelkich treści dodanych przez użytkownika, w szczególności łamiących regulamin serwisu.

Administracja zastrzega sobie również prawo do akceptacji wybranych, lub wszystkich treści dodawanych przez użytkowników. Wiąże się to z publikacją tych treści na stronach Serwisu dopiero po akceptacji.
Zabrania się wykorzystywania systemu Prywatnych Wiadomości do rozsyłania reklam towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych oraz innych treści uznawanych jako SPAM.

Dane osobowe i polityka prywatności

Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących zmian i nowości na stronach Serwisu oraz na otrzymywanie wiadomości i zaproszeń od innych zarejestrowanych użytkowników.

Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie podanych danych, w tym adresu elektronicznego, przez firmę Webserwis w celach reklamowych, badania rynku oraz zachowań i preferencji usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz.1204).

Rejestrując się w Serwisie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz prezentację ich w serwisie w zakresie określonym w Profilu Użytkownika.

Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu.

Rejestrując się w Serwisie Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie zebranych danych w celach marketingowych, informacyjnych, statystycznych oraz publikacji w takich mediach jak internet, prasa, radio, telewizja.

Prawa autorskie i intelektualne

Użytkownik ma prawo zamieścić jedynie treści do których posiada odpowiednie prawa.
Oznacza to w szczególności, że Użytkownik posiada prawa autorskie do treści i jest on upoważniony do rozpowszechniania wizerunków zamieszanych w serwisie. W przypadku zamieszczenia treści niespełniającej powyższych wymogów Użytkownik jest wyłącznie odpowiedzialny za zaspokojenie uzasadnionych roszczeń osób trzecich wynikających z naruszenia praw, o których mowa powyżej.

W momencie publikacji treści przez Użytkownika, udziela on licencji właścicielowi Serwisu na korzystanie, oraz rozpowszechnianie zamieszczonych treści w sieci internet jak również w innych mediach.


Odpowiedzialność właściciela serwisu

Firma Webserwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu świadczonych usług.

Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane sposobem wykorzystania treści udostępnionych przez użytkowników.

Prezentowane w serwisie opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania tych opinii. Pamiętaj, żadne forum, lub strona inernetowa nie zastąpi wizyty u specjalisty!

Właściciel Serwisu nie bierze udziału w sporach użytkowników, oraz nie angażuje się w żadne czynności (również prawne) w celu rozwiązania tych sporów. W szczególności dotyczy to sporów związanych z zamieszczanymi przez Użytkowników ogłoszeniami.

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wyłączania dostępności Serwisu.

Postanowienia końcowe

Regulamin zaczyna obowiązywać z chwilą jego publikacji w serwisie dzieci.eu Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.

aaa
Powered by Dolphin Smart Community Builder   Orca Interactive Forum Script   Ray Community Widget Suite