dzieci.eu

wersja beta

Prosimy o propozycje i uwagi odnośnie serwisu

Przyłącz się Logowanie

Polityka prywatności

Polityka prywatności
Serwis gromadzi informacje o Użytkownikach rejestrujących się na stronach dzieci.eu. Podczas rejestracji zbierana są podstawowe dane o Użytkowniku takie jak adres email data urodzenia itp. Każdy Użytkownik ma prawo do zmiany lub usunięcia podawanych przez siebie danych, włącznie z usunięciem całego konta.

Firma Webserwis właściciel portalu dzieci.eu nie odsprzedaje, ani nie udostępnia danych Użytkowników osobom trzecim.

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, czyli tekstowe pliki zapisywane na komputerze użytkownika, identyfikujące go w sposób potrzebny do funkcjonowania niektórych operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę oraz nieusuwanie ich z dysku.

Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania Użytkownikom niezapowiedzianych wiadomości. Zaliczają się do nich wiadomości informacyjne (powiadomienia o zmianach w funkcjonowaniu serwisu), wiadomości niekomercyjne (życzenia, komunikaty systemu itp.) jak również treści reklamowe związane z działalnością Administratora jak również jego kontrahentów.

Pole wyszukiwania w tej witrynie internetowej ("Pole wyszukiwania") zostało opracowane przez firmę Google Inc ("Google"). Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że polityka prywatności firmy Google (dostępna pod adresem http://www.google.pl/privacy.html) będzie stosowana podczas korzystania z Pola Wyszukiwania, a korzystając z tego Pola Wyszukiwania, użytkownik wyraża zgodę na używanie przez firmę Google jego danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
aaa
Powered by Dolphin Smart Community Builder   Orca Interactive Forum Script   Ray Community Widget Suite