Mam córke która poszła właśnie do 1kl.bardzo z dóżym optymizmem,już ma miesiąc za sobą a ja nie poznaje swojej córeczki.Stała sie agresywna,pyskuje i calkiem myślami gdzieś indziej.Z dnia na dzień jest coraz gorzej a ja już nie mam siły znia walczyć nawet o odrobienie lekcji.Prożby i tłumaczenia nie pomagają, pomóżcie co mam zrobic ...
| Zdjęcia i filmy. Pochwal się swoimi pociechami twórz albumy i zamieszczaj zdjęcia. Pokaż znajomym jak psocą i dokazują, lub przeciwnie jakie grzeczne są Twoje dzieciaki. Ogłoszenia. Znajdź opiekunkę, sprzedaj ubranka lub zabawki. | Porady. Poradź się bardziej doświadczonych rodziców na naszym forum, pomóż innym rodzicom w ich problemach. Blogi. Poprowadź blog, podziel się z innymi rodzicami swoimi radościami i smutkami. Napisz jak wygląda życie rodzica :) |
| Przyłącz się już teraz! | |
NERWOWE DZIECI
- Treść
Może nauczyciele w szkole zauważyli co tak beznadziejnie wpływa na córkę, może razem coś wymyślcie
Może warto porozmawiać z dzieckiem, zobaczyć co jest powodem takiego zachowania?
[Google](https://www.google.com)
<a href="https://www.google.com">google3</a>
[http://www.google.com|google4 ]
[http://www.google.com google5 ]
[url=https://www.google.com]google[/url]
[google7|http://www.google.com]
"google8":www.google.com
<https://www.google.com google9>
[google10](http://www.google.com/)
[http://www.google.com|google11]
[Lighthouse12](http://lighthouseapp.com/ "Lighthouse12")
[13google->http://www.google.com/]
[google14]url:http://www.google.com















Copyright 2008 www.dzieci.eu