dzieci.eu

Przyłącz sięLogowanie
Forum
 
Zdjęcia i filmy. Pochwal się swoimi pociechami twórz albumy i zamieszczaj zdjęcia. Pokaż znajomym jak psocą i dokazują, lub przeciwnie jakie grzeczne są Twoje dzieciaki.

Ogłoszenia. Znajdź opiekunkę, sprzedaj ubranka lub zabawki.
Porady. Poradź się bardziej doświadczonych rodziców na naszym forum, pomóż innym rodzicom w ich problemach.

Blogi. Poprowadź blog, podziel się z innymi rodzicami swoimi radościami i smutkami. Napisz jak wygląda życie rodzica :)
Przyłącz się już teraz!

obuwie dla dzieci

 
Nowy temat
Odpowiedz
Oflaguj/Odflaguj
 
  • Autor
  • Treść
 
cherry76

posty: 1

Apr 02, 2012 09:27    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

Jakie obuwie polecacie ? Moja 3 letnia córka od roku nosi buciki „Bartek” ale zastanawiam się nad zmianą, bo są nietrwałe. Chodzi mi o buciki profilaktyczne, dla prawidłowego wzrostu. Słyszałam że dobre jakościowo są buty firmy „postęp”, ale nigdzie (w Toruniu) nie mogę ich dostać. Niestety nie należą do najtańszych. A może coś innego ? Moje dziecko nie chodzi do ortopedy, jest zdrowe.

madzia89

posty: 3

Apr 04, 2012 11:37    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Osobiście mogę ci polecić firmę Memo. Buciki właśnie ortopedyczne, zdrowe. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.
maritka

posty: 44

Sep 20, 2012 21:31    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 A musi nosić buty ortopedyczne? Te butki to chyba tylko przy zaleceniu lekarza co? Ja polecam odrobinę poczytać, popytać specjalistów by nie popełniać błędów. A jak znajdziesz sklep z dobrą obsługą to trzymaj się firmy. A dobierałaś buty dla dziecka przez net czy w sklepie przymierzaliście? Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam wybrać się do sklepu z butami na Ursynowie. Nie pamiętam adresu dokładnie.
mama_misia

posty: 30

Nov 04, 2012 21:41    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Jesli o mnie chodzi to polecam buciki na Mivo KIds. Maja naprawde czesto fajne promocje z których spokojnie mozna skorzystać chcąc kupić fajne buciki dla dziecka.
Wszelkie prawa zastrzeżone | Webdesign zadylak.pl
Copyright 2008 www.dzieci.eu