dzieci.eu

Przyłącz sięLogowanie
Forum
 
Zdjęcia i filmy. Pochwal się swoimi pociechami twórz albumy i zamieszczaj zdjęcia. Pokaż znajomym jak psocą i dokazują, lub przeciwnie jakie grzeczne są Twoje dzieciaki.

Ogłoszenia. Znajdź opiekunkę, sprzedaj ubranka lub zabawki.
Porady. Poradź się bardziej doświadczonych rodziców na naszym forum, pomóż innym rodzicom w ich problemach.

Blogi. Poprowadź blog, podziel się z innymi rodzicami swoimi radościami i smutkami. Napisz jak wygląda życie rodzica :)
Przyłącz się już teraz!

Zabawki które polecacie!

 
Nowy temat
Odpowiedz
Oflaguj/Odflaguj
 
  • Autor
  • Treść
 
AnnaKopec

posty: 5

Feb 15, 2011 18:05    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Cześć!!!

 

Założyłam ten temat po to, abyście drodzy rodzice polecili zabawki, którymi bawią się Wasze dzieci i które warto Waszym zdaniem kupić.

Ja chciałabym dziś Wam polecić zabawny Dwujęzyczny Cyferkowy telefonik Fisher Price.

Jest to firma znana i lubiana choćby dla tego, że jej zabawki są niezwykle trwałe. Tak jest też w przypadku tego telefoniku. Dodatkowo jest lekki, więc nawet małe dziecko może się nim bawić. Świetnie nadaje się dla przedszkolaka, który uwielbia udawać dorosłych :)

Oczywiście jak wszystkie zabawki - mówi - ale po polsku i angielsku :) Uczy pozdrowień, cyferek, wygrywa melodyjki :)

Prócz tego ma taką mini książeczkę - i jak przewrócimy strony to będzie zmieniać się piosenka czy dźwięk przedstawionego na niej zwierzątka :)

Telefonik można także ciągnąć na sznureczku - któremu brakuje uchwytu, ale temu zawsze można zaradzić.

Całość estetyczna i kolorowa. Nie wyobrażam sobie dziecka, które nie lubiłoby dzwonić. Szczególnie, że zabaweczka wielkością jest taka jak telefony stacjonarne.

Pozdrawiam wszystkich rodziców i zachęcam do opisywania zabawek! 

AnnaBozek

posty: 1

Feb 17, 2011 09:04    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Witam;

jesli chodzi o firmę Fisher Price to nasz najnowszy nabytek to krzesełko uczydełko, moja córka na razie zafascynowana jest lampką która się buja, migocze i gada :)) ogólnie krzesełko ma tyle funkcji, że ciężko ogarnąć:)) ale dla dziecka to super sprawa, tyle możliwości, tajemnic, odkrywania. Krzesełko rozwija wyobraźnię, uczy słów w języku polskim i angielskim, umuzykalnia... Świetna sprawa, byłoby super gdyby można było przesuwać stoliczek, bardziej do przodu bo Jula ma ograniczone pole manewrowania, gdyż nie siedzi jeszcze zbyt dobrze

Zauważyłam że na allegro ta zabawka jest bardzo chętnie kupowana. jednak u  nas na razie nic nie przebije kuli pełzak FP :D

AnnaKopec

posty: 5

Feb 19, 2011 16:21    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 A ile malutka ma? :)

Słyszałam, że fajne to krzesełko :) Sama chciałabym takie dla Kubusia.  

AnnaKopec

posty: 5

Mar 08, 2011 12:41    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Słyszałam, że krzesełko jest super :)

 

My mamy kolejną rzecz wartą polecenia. Znacie Aktywny stoliczek Fishera?

Jest to tak rozwinięta zabawka, z taką ilością melodyjek, dźwięków i piosenek, że sama nie wiem czy wszystkie już odkryliśmy z synkiem :)

Młody kocha muzykę i taniec! Dla każdego dziecka mające podobne upodobania na pewno będzie to strzał w 10!!!

Zabawka jest droga - to fakt, ale warto wydać raz taką kwotę i mieć w jednej zabawce kilka rzeczy, zwłaszcza gdy w domu jest np. dwoje dzieci. Mogą bawić się nią równocześnie!!! wiem, bo kolega synka, który nas czasem odwiedza jest rok młodszy i obaj razem ładnie się przy nim bawili :)

Mój mały gadżetowiec najbardziej lubi laptopika, który pomógł nam w nauce kształtów. Jest też pianinko uczące kolorów, ale to nam idzie troszke gorzej.

Uwielbia też słuchawkę od telefonu, która pełni funkcje grzechotki - chodzi z nią i po wybraniu numeru na telefoniku i dzwoni to kolegów :)

Minusem są naklejki zamieszczone w książeczce - łatwo mogą się zedrzeć (lub zostać zdarte przez małego niszczyciela) ;)

Generalnie zabawkę polecam dla dzieci tak od 12 mc :)  

Werkaaa

posty: 11

Mar 08, 2011 14:40    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ostatnio kupiłam siostrzenicy takie krzesełko, była zachwycona:) Uważam, że te zabawki Fisher Price są świetne, naprawdę zajmujące i uczące
Ewunia

posty: 7

Mar 17, 2011 09:21    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

 Słyszałam, że krzesełko jest super :)

 

My mamy kolejną rzecz wartą polecenia. Znacie Aktywny stoliczek Fishera?

Jest to tak rozwinięta zabawka, z taką ilością melodyjek, dźwięków i piosenek, że sama nie wiem czy wszystkie już odkryliśmy z synkiem :)

Młody kocha muzykę i taniec! Dla każdego dziecka mające podobne upodobania na pewno będzie to strzał w 10!!!

Zabawka jest droga - to fakt, ale warto wydać raz taką kwotę i mieć w jednej zabawce kilka rzeczy, zwłaszcza gdy w domu jest np. dwoje dzieci. Mogą bawić się nią równocześnie!!! wiem, bo kolega synka, który nas czasem odwiedza jest rok młodszy i obaj razem ładnie się przy nim bawili :)

Mój mały gadżetowiec najbardziej lubi laptopika, który pomógł nam w nauce kształtów. Jest też pianinko uczące kolorów, ale to nam idzie troszke gorzej.

Uwielbia też słuchawkę od telefonu, która pełni funkcje grzechotki - chodzi z nią i po wybraniu numeru na telefoniku i dzwoni to kolegów :)

Minusem są naklejki zamieszczone w książeczce - łatwo mogą się zedrzeć (lub zostać zdarte przez małego niszczyciela) ;)

Generalnie zabawkę polecam dla dzieci tak od 12 mc :)  

 Tak się chciałam zapytać, AnnaKopec powiedz mi czy to o ten stoliczek chodziło ?Słyszałam, że jest bardzo dobry.

AnnaKopec

posty: 5

Mar 19, 2011 17:11    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Tak :) to jest ten :) nie za bardzo mogę zamieszczać fotki. Mój synek bawi się nim co dzień :) Też go polubiłam :)

 Jest drogi - tak uważam, ale na pewno zajmujący :)

Mogę się pochwalić, że mały szkrab nauczył się wreszcie kolorków!!! (tych 4 podstawowych właśnie ze stoliczka). Jestem mega dumna.

A co do zabawek FP a właściwie Mattel widziałyście najnowszy hit? Śpiewaki - słodziaki?

Chciałam wam link pokazać z ich stronką. My od jakiegoś czasu mamy dwa takie straszydła - jak to mówi moja mama. Kubul nie jest nimi jakoś super zachwycony. Zdecydowanie woli inne zabawki interaktywne (typu właśnie stolik, telefon albo inne zabawki - także FP). Ale mają coś w sobie. Przyjęły u nas funkcje lalek - przebieramy je itp. Mały kładzie je spać, karmi, myje ząbki. Za to gdy mąż dorwie się do nich mają oboje super zabawę. One śpiewają synchronicznie jak przydusza się brzuszki obu (lub kilku) maskotek, gaworzą itp. Po swojemu lub w j. angielskim, ale za to różnymi głosami. Widziałam, że dotarły do polski (ale tylko 4 kolory), więc pewnie będą na święta jakoś reklamowane - tak mi się wydaje. Szkoda, że nie witają się po polsku tylko po angielsku. Z każdą zabawką, która mówi w naszym domu i ma język polski synek chętnie się wita i powtarza słowa. 

Na pewno wywołują uśmiech na twarzy synka :) jak naciska się na ich brzuszki to tak śmiesznie otwierają buźki :D mają zęby i języczki. Myślę, że jak synek dorośnie to chętniej będzie się nimi bawił. Wiek od którego są "polecane" to 3+. Ale przy odrobinie zaangażowania mojego i pomysłu na zabawę mój dwulatek chętnie bawi się tymi pluszakami.

Ps. cena też jest w sumie ok. Z tego co widziałam kosztują ok 50, 60 zł. Pewnie na święta będą tańsze. Jeśli Wasze dziecko lubi pluszaki na pewno będzie zadowolone. (no i dodam, że warto kupić dwa - z jednym nie ma aż takiej zabawy). 

Monika111

posty: 1

May 06, 2011 10:57    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Chciałabym wam polecić pchacza którego kupiłam dla mojego chrześniaka ma 2 latka.

jest świetny pomijając już jego kształt  (żabki skaczące) ma dodatkowo gumki na kołach dzięki czemu dużo wygodniej i ciszej zabawka się porusza.

 http://mamy-dzieci.com/produkty.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=52&category_id=6

Tao

posty: 4

May 11, 2011 15:35    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Na początek najlepsze są klocki, bo wyrabiają zmysł logicznego myślenia.

 

W późniejszym  wieku warto dziecko uczyć jakiegoś języka oczywiście poprzez zabawę.

 

Rodzice często kupują zabawki bezwartościowe tylko dlatego że są tanie i kolorowe. 

 

Ewelina82

posty: 5

May 27, 2011 23:58    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

Moje dzieci dołączają się do wszystkich zwolenników klocków:) dla mnie jako rodzica przyjemnie patrzy się jak maluchy z każdym dniem robią postępy łącząć np. klocki o tych samych kolorach czy budując coraz to większe i bardziej skomplikowane budowle. Polecam klocki lego duplo, bo przerabialiśmy już wiele, te są niezastąpione a wybór jest naprawde duży.

ps. na stronie jest konkurs polecam bo do wygrania są zestawy klocków:)

http://www.duploswiat.pl/#/competition

karol35

posty: 7

May 29, 2011 21:06    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 hejka, ewelinka dzięki za info o konkursie bardzo fajny jakoś poradziliśmy sobie z moim dwulatkiem:)

mam nadzieje że wygramy jakiś fajny zestawik

A co do tematu to ja z synkiem polecam klocki!!!!! Bardzo lubimy się nimi bawić;)

Pozdro,

Karol

Ewelina82

posty: 5

Jun 05, 2011 20:39    Cytuj
Punkty: 1   Głosuj

 Karol, a przy okazji mam pytanko do Ciebie, bo właśnie będą imieniny mojego chrześniaka lat 2:)

no więc ja mam dziewczynki, i one mają swoje ulubione zabawki, ale z chłopakami to chyba jest inaczej...

No więc do brzegu dążąc mógłbyś mi podac czym bawi się twój synek, czym jest zachwycony, mówisz o klockach, to może mógłbyś podać zestawy klocków z lego duplo, którymi bawi się najczęściej...

Mo0je dziewczynki uwielbiają puchatka:) ale nie wiem czy chlopiec też byłby tą serią zachwycony???

Ania20

posty: 6

Jun 09, 2011 11:03    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ja polecam wszelkiego rodzaju klocki, dla maluchów wydaje mi się ze jest to idealna zabawka która uczy koncentracji no i przy okazji tak jak np. na lego duplo moze uczyc cyferek i literek 
karol35

posty: 7

Jun 09, 2011 16:15    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Ewelina masz szczęście dziewczyno, że tu zajrzałem jeszcze, bo jutro rano wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop:)))

Wracając do tematu (chociaż ciężko skupić myśli na czymkolwiek innym;) to mój syn bawi się Kubusiem Puchatkiem i powiem szczerze, że dziwi mnie twoje pytanie. Gdzie jest napisane, że jest to zabawka dla dziewczynek???? No i sama bajka????

No... i jeszcze farma króluje.

Mam nadzieje że byłem pomocny;)

Pozdrawiam,

 Wyjechany (na wakacje) Tata:)

aleksMak

posty: 8

Jun 12, 2011 14:44    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Hej wszystkim ;)

Moja córka bawi się takim małym miśkiem który w swoim nosku ma magnez. Co chwilę przy lodówce się nim bawi ;))

Ania20

posty: 6

Jun 13, 2011 22:24    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 byłam na tej stronce www.duploswiat.pl naprawde super sprawa, łatwy konkursik dla dzieciaczków z super nagrodami Polecam wszystkim
rozmarynek

posty: 2

Jun 19, 2011 14:55    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 ja chcę polecić nie tyle zabawkę do normalnej zabawy, ale do uczenia dzieci :)

mając takie naklejki  http://www.naklejkidladzieci.pl/pl/category/view/4/kolekcja_kubusia#content  na ścianie czy meblach  możemy ułatwić rozwój naszych dzieci :) uczą się jak się nazywają zwierzątka, jaki mają kolor i jak "robią" :)

mam takie w domu i są świetne :)

Ania20

posty: 6

Oct 10, 2011 18:41    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 A ja będe monotematyczna i polecam wszystkim naszym małym milusinskim klocuszki lego duplo, teraz znowu uruchomili przed swietami konkurs z mega nagrodami na ich stronce www.duploswiat.pl
manna

posty: 4

Dec 02, 2011 12:55    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Jeżeli chodzi o zabawki to ja mam jedną uwagę odnośnie Szczeniaczka Uczniaczka od Fisher Price'a – wyjmujcie mu baterie na noc! :) My ostatnio sobie smacznie śpimy a tu nagle słychać jak z półki dobiega głos: widzę Cię / pobaw się ze mną / łaskoczesz / chodźmy się bawić – zawał gwarantowany :)
*Poleci ktoś tani sklep internetowy dla dzieci? To znaczy z tanimi zabawkami?
JaonnaP

posty: 1

Dec 05, 2011 01:01    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Jeśli chodzi o Fisher Price polecam wam także gąsiennicę gawędziarkę.  Uczy liczenia, kolorów, nazw. Nasza starsza pociecha bardzo ją lubi. Ma już prawie 3 lata i dalej podkrada ją siostrzyczce.

Ostatnio kupiliśmy takiego kubusia puchatka co opowiada bajki i śpiewa piosenki. MAluchy nie potrafią się od niego oderwać i starszy powtarza za nim. Polecam

Milusia

posty: 8

Jan 04, 2012 09:43    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ja dla swoich dzieciaków kupuję przeważnie edukacyjne zabawki, bo nie dość, że się nimi bawią fantastycznie, to na dodatek uczą się dzięki nim. Fajne marki zabawek edukacyjnych można nabyć w e-inspiracje.pl, zdarzyło mi się kupić fantastyczne kredki do kąpieli za ok. 20 zł. Także można kupić fajną zabawkę za nieduże pieniądze.
krecik

posty: 2

Jan 16, 2012 13:51    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

*Poleci ktoś tani sklep internetowy dla dzieci? To znaczy z tanimi zabawkami?

 Kiermasz zabawek

 

Przy zakupie w naszym e-sklepie, wpisując kod bonu rabatowego "zforum", otrzymacie Państwo 10% rabat na czas trwania Promocji!

Platinium2601

posty: 2

Jan 27, 2012 12:59    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
Witam forumowiczów! Myślę, że nie znacie czegoś takiego, a jest to bardzo fajna zabawka dla dzieci, u mnie w domu zrobiła prawdziwą furorę ;)

http://www.taniutko.pl/zestawy-konstrukcyjne/6472-angry-birds-szaleczy-zjazd.html
Madziarex

posty: 5

Jan 31, 2012 12:39    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Najfajniejsze zabawki to te które pozostawiaja dzieciom miejsce na wyobraźnię. Klocki, układanki, gry planszowe. Teraz jest wiele zabawek imitujących realne dorosłe produkty. Odkurzacze,kuchenki w wersji mini . Dzieci się szybko nimi nudzą . Kiedyś samemu trzeba było zrobić sobie domek dla Barbie i to była radocha dopiero .
rita

posty: 1

Mar 14, 2012 20:50    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Klocki są świetne! Pamiętam jak sama się nimi bawiłam :) jednak mój Kacperek uwielbia ciuchcie. Znalazłam kiedyś ten sklep www.kolejkowyzakatek.pl, mają tam  bardzo duży wybór. Kupiłam lokomotywę Bigjigs i nie może się od niej oderwać. Sądzę, że dzięki niej rozwija swoją wyobraźnię, bo wciąż wymyśla nowe zabawy z tą ciuchcią w roli głównej :)
Majja

posty: 112

Aug 09, 2012 20:48    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Klocków mamy całe pudło, dzieci ciągle coś układają. Niedawno mój syn dostał na urodziny wyrzutnie Nerf na dyski , na początku sie obawiałąm,  ale niepotrzebnie bo to bardzo bezpieczna zabawka.
daro32

posty: 26

Aug 18, 2012 11:33    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
Najciekawsze są zabawki, które spowodują, że nasze dzieci wyjdą na świeże powietrze i aktywnie spędzą czas. Myślę, że wyrzutnie nerf znakomicie się do tego nadają.
Majja

posty: 112

Aug 21, 2012 20:25    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Masz rację, ja też staram się żeby moje dzieci dużo czasu spędzały na podwórku, teraz dzieci bez przerwy mogłyby siedzieć przed tv cz komputerem. A w zaszłym tygodniu kupiliśmy Nerfa młodszemu synkowi, teraz dopiero mają super zabawę :)
daro32

posty: 26

Aug 25, 2012 11:35    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Sam wiem po sobie, że do wspólnej zabawy chętnie dołączają się nawet dorośli. Fajna zabawa z całą rodziną. Niesamowicie poprawia to relacje.
Majja

posty: 112

Aug 28, 2012 17:04    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Twoje dzieciaki też maja Nerfy?  :)
daro32

posty: 26

Aug 29, 2012 21:31    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Tak oczywiście. Uważam, że to znakomita zabawka dla dzieciaków. W ten weekend wybieramy się jeszcze do sklepu Real gdzie będzie specjalne stanowisko z wyrzutniami, które będzie można wypróbować. Dodatkowo można zdobyć kupon rabatowy - nawet 25% na zakup nowej wyrzutni Nerf.
Majja

posty: 112

Aug 30, 2012 21:23    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 I jak ? Zakupy udane? :) Wypróbowaliście jakiegoś Nerfa?
daro32

posty: 26

Sep 01, 2012 08:31    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
Jeszcze przed zakupami. Wyruszamy dziś na misję Nerf:-) Z synem będziemy polować na wyrzutnie dyskową aby dodać ją do naszej kolekcji:-)
Majja

posty: 112

Sep 04, 2012 19:44    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Jaką wyrzutnię upolowaliście? :)
mama_misia

posty: 30

Sep 07, 2012 19:15    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Jesli chodzi o mnie to polecam Wam w poszukiwaniu fajnych zabawek zajrzeć na tą stronke sklepu www.tmtoys.pl

Tu z pewnością wybierzecie coś fajnego dla maluszka. 

mama_misia

posty: 30

Sep 07, 2012 19:16    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Jesli szukacie fajnych zabawek to uważam ze najlepszym pomysłem bedzie zajrzenie tutaj www.tmtoys.pl

Tu znajdziecie naprawde fajne niespodzianki dla Waszych maluszków. 

daro32

posty: 26

Sep 08, 2012 22:45    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

 Jaką wyrzutnię upolowaliście? :)

 Syn bardzo chciał wyrzutnię na dyski, a więc nie mogłem odmówić mu tej przyjemności. Teraz wymyślił sobie zabawę polegającą na trafieniu dyskiem do pudełka z różnej odległości:-)

Majja

posty: 112

Sep 12, 2012 20:42    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ostatnio mój  syn  z mężem gasili światło celując z wyrzutni dyskami :) Można wymyślać fajne zabawy z tymi Nerfami.
mama77

posty: 1

Sep 15, 2012 22:26    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

 Ostatnio mój  syn  z mężem gasili światło celując z wyrzutni dyskami :) Można wymyślać fajne zabawy z tymi Nerfami.

Świetnie śmiech Ja również zakupiłam swojemu synowi wyrzutnię dyskowa Nerf. Myslałam już, że nie znajdę odpowiedniej zabawki dla swojego ruchliwego i ciekawego świata dziecka. Tymczasem wspólnie z kolegami organizują sobie rózne konkurencje i zawody włączając również w nie swoich TATUSIÓW!!Wspaniała zabawka!! Oprócz tego  bezpieczna dla naszych dzieci, ponieważ dyski zrobione są z miekkiej pianki.

Majja

posty: 112

Sep 20, 2012 20:55    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ja dokupiłam do tej wyrzutni dodatkowe dyski i strzałki :)
daro32

posty: 26

Sep 22, 2012 20:55    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

 

 Ostatnio mój  syn  z mężem gasili światło celując z wyrzutni dyskami :) Można wymyślać fajne zabawy z tymi Nerfami.

Świetnie śmiech Ja również zakupiłam swojemu synowi wyrzutnię dyskowa Nerf. Myslałam już, że nie znajdę odpowiedniej zabawki dla swojego ruchliwego i ciekawego świata dziecka. Tymczasem wspólnie z kolegami organizują sobie rózne konkurencje i zawody włączając również w nie swoich TATUSIÓW!!Wspaniała zabawka!! Oprócz tego  bezpieczna dla naszych dzieci, ponieważ dyski zrobione są z miekkiej pianki.

 No tak, ta zabawka potrafi wciągnąć nie tylko dzieci ale i dorosłych mężczyzn. Wiem co piszę z własnego doświadczenia:-)

Majja

posty: 112

Sep 28, 2012 18:22    Cytuj
Punkty: 1   Głosuj
 Dobrze, że jest kilka modeli tych wyrzutni, nie będzie problemu z prezentami ;) a przy okazji można powoli zebrać całą kolekcję.
daro32

posty: 26

Sep 30, 2012 17:27    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Okazji na pewno nie zabraknie i myślę, że powoli uzbieramy całą kolekcję wyrzutni Nerf.
franka83

posty: 41

Oct 08, 2012 21:44    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 A możecie jakąś zaproponować, którą szczególnie warto mieć? Czy wszystkie są fajne? ;)
Majja

posty: 112

Oct 09, 2012 20:59    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Wszystkie te wyrzutnie sa fajne, moi synkowie mają N-stike Barricade 10-cio strzałową  automatyczną na baterie - super zabawa :) A drugą Vortex Praxis z wymiennym dziesięciodyskowym magazynkiem bez przeładowania, a te dyski na prawde bardzo wysoko i daleko latają.  Super zabawa z tymi wyrzutniami.
daro32

posty: 26

Oct 23, 2012 14:59    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Modeli jak pisaliście jest bardzo dużo. Co warte podkreślenia obsługa tych wyrzutni Nerf jest bardzo prosta i każde dziecko sobie z nią poradzi.
Majja

posty: 112

Oct 23, 2012 20:24    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ogólnie to wszystkie są fajne i tak jak piszesz nie skomplikowane ;) Nie zdążymy się obejrzeć a trzeba będzie kupować prezenty na gwiazdkę. Macie już coś na oku?
franka83

posty: 41

Oct 25, 2012 22:44    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 W sumie kupiłam Vortex Vigilon, syn sie bardzo ucieszył :) Wyrzutnia rzeczywiście super, bardzo dobrze wykonana, warta tych pieniedzy. Dyski świetnie fruwają i już syn zamówił kolejną :)
Majja

posty: 112

Oct 26, 2012 19:15    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 O widzisz, to super , że małemu się spodobała :)  Moi chłopcy tez się cieszą   z tych wyrzutni, zobaczymy o jakie zabawki poproszą w liście św. Mikołaja ;)
daro32

posty: 26

Oct 26, 2012 23:18    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 

 W sumie kupiłam Vortex Vigilon, syn sie bardzo ucieszył :) Wyrzutnia rzeczywiście super, bardzo dobrze wykonana, warta tych pieniedzy. Dyski świetnie fruwają i już syn zamówił kolejną :)

 Warto dodać, że dyski latają nawet na odległość ponad 30 metrów:-) zabawa na całego!

Majja

posty: 112

Nov 07, 2012 22:01    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Potwierdzam, że dyski wysoko latają :) Na prawdę jest to bardzo fajna zabawka dla chłopaków. Warto ja kupić, bo zabawa jest super, i dla młodszych i dla starszych i dla nas rodziców również :)
franka83

posty: 41

Dec 10, 2012 19:00    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 A macie już prezenty na gwiazdkę dla swoich pociech?
Strumska

posty: 11

Mar 18, 2014 15:43    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ja polecam trampolinę, wbrew pozorom jest to nie tak droga rozrywka jak się wydaję, znalazłam ofertę chyba mniej niż 300 złotych http://gdzieobejrze.pl/ teraz nie wiem jakie są ceny, ale sama pokochałam trampolinę ;) naprawdę fajny sposób na spędzanie wolnego czasu....
Wszelkie prawa zastrzeżone | Webdesign zadylak.pl
Copyright 2008 www.dzieci.eu