dzieci.eu

Przyłącz sięLogowanie
Forum
 
Zdjęcia i filmy. Pochwal się swoimi pociechami twórz albumy i zamieszczaj zdjęcia. Pokaż znajomym jak psocą i dokazują, lub przeciwnie jakie grzeczne są Twoje dzieciaki.

Ogłoszenia. Znajdź opiekunkę, sprzedaj ubranka lub zabawki.
Porady. Poradź się bardziej doświadczonych rodziców na naszym forum, pomóż innym rodzicom w ich problemach.

Blogi. Poprowadź blog, podziel się z innymi rodzicami swoimi radościami i smutkami. Napisz jak wygląda życie rodzica :)
Przyłącz się już teraz!

bezpieczne gry edukacyjne

 
Nowy temat
Odpowiedz
Oflaguj/Odflaguj
 
  • Autor
  • Treść
 
malwina79

posty: 7

Apr 23, 2014 00:02    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
polecam zajrzeć na www.ekodzieciaki.pl, to fajny serwis z grami i zabawami edukacyjnymi o przyrodzie, ekologii i środowisku, moje chrześnice bawią się tam same już od wielu dni
Elina

posty: 11

May 14, 2014 17:01    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Dzięki na pewno skorzystam ;-)
Adelinka

posty: 9

May 21, 2014 21:33    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Widziałam, że  jest tam fajny konkurs dla dzieciaków. Podobają mi się te edukacyjne nagrody. 
malwina79

posty: 7

Jun 03, 2014 01:50    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Bardzo fajny ! Wciągający, i trzeba trochę z dzieckiem posiedzieć, wymyślić jakiś dialog, i nagrać to z nim. Ale jest przy tym mega zabawy, także warto !
Adelinka

posty: 9

Jun 04, 2014 21:51    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 To mi się właśnie podoba. Zabawa musi być kreatywna i angażować dziecko jak i rodzica. Widziałam, że jest dużo prac. Trzeba naprawdę mieć fajny pomysł aby wygrać. 
malwina79

posty: 7

Jun 11, 2014 01:13    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Pomysł musi się spodobać dzieciakom, bo to one oceniają same siebie. Wydaje się, że im zabawniejszy, im ciekawszy tym większe szanse. 

Konkurs trwa jeszcze parę dni, więc macie jeszcze szanse, usiąść z dziećmi, i coś nagrać i wysłać, i powalczyć ! :) 

MarDeb

posty: 12

May 27, 2016 15:28    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 A ja zapraszam do mnie na www.debinski.edu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone | Webdesign zadylak.pl
Copyright 2008 www.dzieci.eu