dzieci.eu

Przyłącz sięLogowanie
Forum
 
Zdjęcia i filmy. Pochwal się swoimi pociechami twórz albumy i zamieszczaj zdjęcia. Pokaż znajomym jak psocą i dokazują, lub przeciwnie jakie grzeczne są Twoje dzieciaki.

Ogłoszenia. Znajdź opiekunkę, sprzedaj ubranka lub zabawki.
Porady. Poradź się bardziej doświadczonych rodziców na naszym forum, pomóż innym rodzicom w ich problemach.

Blogi. Poprowadź blog, podziel się z innymi rodzicami swoimi radościami i smutkami. Napisz jak wygląda życie rodzica :)
Przyłącz się już teraz!

Szkoła językowa dla 9 latka?

 
Nowy temat
Odpowiedz
Oflaguj/Odflaguj
 
  • Autor
  • Treść
 
Feb 23, 2011 08:54    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą szkołę językową? Jak Wasze doświadczenia z wyborem szkoły dla Waszej pociechy? Moja koleżanka mówiła mi  ostatnio o szkole Axon Glob, podobno mają fajnych lektorów, ciekawe zajęcia dla dzieciaków i zniżki. Czy ktoś może posłał tam swoje dziecko?
nieliska

posty: 2

Mar 06, 2012 17:41    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 Ja postanowiłam poszperać troszke w internecie i znalazłam szkoły jezykowe, które uczą on-line jezyka obcego. Postanowiłam spróbować bo wtedy miałam najwiekszą kontrole nad tym jak, gdzie i z kim uczy sie moje dziecko i sledzic jego postępy w nauce oceniajac sposób prowadzenia zajęc i kompetencje lektora. Znalazłam pare szkół ale zdecydowałam sie na jedna z nich nazywała sie Shamrock i plusem jej było dodatkowo to, że szkoła prowadzona jest przez fundację działajacą na rzecz osób niepełosprawnych. Czułam sie tak jakbym troszke pomagała a jednoczesnie miałam wgląd w to co i jak robi moje dziecko. Dodatkowym plusem dla mnie było jeszcze to że  odszedł mi czas zwiazany z dojazdami i dowozeniem dziecka w czasie zimy i deszczu poniewaz mieszkamy na wsi to duza zaleta.  A lektor okazał sie naprawde fajny i moje dziecko chetnie sie uczyło. Teraz juz mój skarb kończy  podstawówke i idzie do gimnazjum i wybrała gimnazjum jezykowe z jezykiem niemieckim co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.
neneth

posty: 1

Mar 07, 2012 15:26    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
 hej, ja nie słyszałam nic o szkole AXON GLOB niestety :(, ale za to słyszałam wiele o Szkole Językowej Shamrock. Podobno mają tam świetna kadrę pedagogiczną i fajne promocje dla maturzystów i nie tylko. Ceny za lekcje zaczynają się od 18 zł - a to jest bardzo tanio, jak na obecne czasy. PS. Trzeba by tylko sprawdzić, czy uczą też dzieci, bo chyba o to chodziło WyluzowanejMamie :).
Strumska

posty: 11

Jul 16, 2014 13:59    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj

 Watek stary - ale nie będę zakładać nowego i powielać :)

 Drogie mamy! Co sądzicie o kursach językowych dla swoich pociech? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty 

http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzieci_i_mlodziezy/obozy_jezykowe_dla_dzieci_i_mlodziezy/ . Wydaje mi się, że to ciekawa opcja dla dziecka, nie tylko do spędzania w ciekawy sposób czasu, ale również polepszenia znajomości języka. Macie doświadczenia z takimi kursami? Z góry dzięki za informację :)

MartaM2

posty: 1

Feb 10, 2023 07:14    Cytuj
Punkty: 0   Głosuj
Dzień dobry. Dla Twojego dziecka polecę internetową szkołę językową języka angielskiego EnglishPapa https://englishpapa.com/. nauczyciele są dobrzy, można wybrać nauczanie indywidualne lub grupowe, a ceny też są dobre.
Wszelkie prawa zastrzeżone | Webdesign zadylak.pl
Copyright 2008 www.dzieci.eu